Aleksandra

Mini Disco Kids Disco Dance Taniec Nowoczesny Street Dance Balecik

Swoją przygodę z tańcem zaczynała 11 lat temu od tańca ludowego w szkole muzycznej przy okazji gry na skrzypcach.

Dalej rozwijała swoją pasję w zespole tańca współczesnego jednocześnie kształcąc się w technice contemporary, jazz oraz street dance pod okiem takich pedagogów jak Witold Jurewicz, Jacek Owczarek, Eric Bacon, Natalia Madejczyk, Thierry Verger, Joyss, Jay, Igor Podsiadły, Dawid Lorenc, tancerze Polskiego oraz Kieleckiego Teatru Tańca, Deutsche Tanzkompanie, NSCD w Leeds i wielu innych.

Podczas swojej tanecznej przygody tańczyła w wielu spektaklach m. in: „Axiom” chor. Thierry`ego Verger oraz „Defekt motyla” chor. Jacka Owczarka oraz brała udział w wielu konkursach i festiwalach popartych licznymi sukcesami t.j: 1 m‐ce na Top Art Festival w Rzymie, 1 m‐ce na Pucharze Polski w Pawłowicach, 1 m‐ce na Turnieju Tańca Nowoczesnego w Chojnicach.

Podczas zajęć łączy wiele technik stawiając nacisk na wszechstronność tancerza. Aktualnie studentka tańca AWF Poznań.

Czerpiąc z wielu poznanych technik (modern, jazz, hip hop, underground i wiele innych) na zajęciach staram się przekazać energię tańca, z której wychodzi całe jego piękno. Nauka to przede wszystkim poszukiwanie dróg i rozwiązań, aby każdy odkrył swój indywidualny potencjał. Na lekcjach poznacie różne techniki, basic stepy, choreografie i wiele niekonwencjonalnych przejść. W drodze do perfekcji warsztatu na zajęciach zadbamy o świetną atmosferę, aby każdy mógł szlifować swój talent.