SALSA & LATINO

Zajęcia dające ogromne umiejętności i wiedzę na temat wszystkich tańców latynoamerykańskich i kubańskiej salsy. Widowiskowe, szybkie i niezwykle kobiece ruchy samby, namiętnej rumby, zwariowanego jive’a, cha-chy czy popularnej salsy pozwolą Tobie świetnie bawić się na każdej imprezie. Nauka tego stylu tanecznego dostarczy wielu pikantnych doznań, bo jak sama nazwa wskazuje –salsa- to z hiszpańskiego sos, smak, który łączy wiele gatunków muzycznych i kroki różnych tańców. Na tym kursie każda z osób znajdzie coś dla siebie. Przejdź do zapisów »

czas trwania zajęć 60 min.
karnet 4, 8, 16 i 32 kolejnych zajęć w danej grupie

SEXY LATINO

Odważne Classy dla Kobiet, które chcą odkrywać swoją zmysłowość. Sensualne rytmy sprawią, że zapomnisz się na chwilę i ujędrnisz swoje ciało, bo przecież masz dla kogo, nieprawdaż? Przejdź do zapisów »

czas trwania zajęć 60 min.
karnet 4, 8, 16 i 32 kolejnych zajęć w danej grupie

TANIEC WSPÓŁCZESNY

Taniec współczesny jest mieszaniną wielu tańców jak na przykład: taniec nowoczesny, taniec jazzowy a nawet niektóre z tańców towarzyskich. W choreografii mogą mieć także miejsce elementy akrobatyki. Jednak głównym źródłem tego tańca jest taniec klasyczny, znany jako balet. Podstawowe elementy baletu (np. plié, grand plié, pique, fouetté) mają szerokie zastosowanie w tańcu współczesnym i są nieodłącznymi elementami każdego układu. Jednak pomimo tak bliskiej więzi, taniec współczesny powstał jako całkowicie inny taniec, różniący się od baletu przede wszystkim tym, iż mniej ważna jest technika i triki, w przeciwieństwie do uczuć i emocji tancerza. Dlatego znakomity tancerz powinien być uzdolniony aktorsko – i z tą myślą powstał Teatr Tańca Współczesnego. W szczególności kładzie nacisk na pokazanie emocji tancerza, który tańcząc układ, stara się opowiedzieć odbiorcy pewną historię poprzez ruchy charakterystyczne dla rodzaju tej opowieści. Taniec współczesny jest bardzo luźną formą tańca, to znaczy, że nie ma ograniczeń tak, jak w balecie, co do ustawienia ciała – tutaj tancerz ma ogromną dowolność w kreowaniu ruchu, wykorzystywany jest tu ciężar ciała, grawitacja, oddech, swingi itp. Zapisz się już teraz i odkryj swój taneczny świat! Przejdź do zapisów »

czas trwania zajęć 60 min.
karnet 4, 8, 16 i 32 kolejnych zajęć w danej grupie

LEKCJE INDYWIDUALNE

Zajęcia indywidulane pozwalają w sposób szybszy i efektywniejszy pracować nad techniką tańca oraz choreografiami. Dostosujemy dogodny termin i godzinę zajęć do Państwa potrzeb. Przejdź do zapisów »

czas trwania zajęć 60 min.
karnety 1 i 10 zajęć

SINGLE DANCE

„Taniec łamie pierwsze lody“- Nie masz partnera/partnerki, a chcesz potańczyć w duecie? Dobrze trafiłeś! Jesteśmy specjalistami w prowadzeniu takiej formy zajęć tanecznych opartej na Tańcu Towarzyskim. Przyjdź i sprawdź na własnych nogach. Przejdź do zapisów »

czas trwania zajęć 75 min.
karnet 4, 8, 16 i 32 kolejnych zajęć w danej grupie

FORMACJA JAZZOWA

Szukasz lekkiego a jednocześnie sprawiającego niezależność tańca? Jeśli tak, to zajęcia tańca jazzowego są właśnie dla Ciebie. Taniec jazzowy jest połączeniem tańca współczesnego, modern dance oraz klasyki. Został oparty na idei baletu, jednak pozbawiono go pewnych ograniczeń. Charakteryzują go wszelkiego rodzaju izolacje i kontrreakcje. Na zajęciach prócz elastyczności a zarazem kontroli nad własnym ciałem, nauczysz się podniebnych skoków oraz kreatywnej interpretacji ruchu. Zapisz się już teraz i odkryj swój taneczny świat! Przejdź do zapisów »

czas trwania zajęć 75 min.
karnet 4, 8, 16 i 32 kolejnych zajęć w danej grupie